Církevní konzervatoř Opava

Církevní konzervatoř Opava je v centru města a nabízí denní studium a kombinované studium. Dětem škola poskytuje benefity: stipendium, bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami a školní dvůr. Specializované učebny jako například učebna hudební výchovy, knihovna, učebna informatiky a jazyková učebna.

Církevní konzervatoř Opava má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a má zahradu. Internet je dětem přístupný na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Beethovenova 1, Opava. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s maturitou a vyšší odborné vzdělání v konzervatoři.

Tuto školu zřizuje Československá provincie Milosrdných sester Panny Marie Jeruzalémské. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 553 714 257.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Církevní konzervatoř Opava
Církevní konzervatoř Opava
Beethovenova 1, Opava, Moravskoslezský
Webové stránkyCírkevní konzervatoř Opava
ŘeditelMgr. Ivan Luger
ZřizovatelČeskoslovenská provincie Milosrdných sester Panny Marie Jeruzalémské
Typ zřizovateleCírkev
Zprávy školní inspekce