Mateřská škola pro sluchově postižené

Mateřská škola pro sluchově postižené leží v širším centru města. Dětem škola poskytuje benefity: přijímá děti mladší 3 let, bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, plavání a logopedie. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a hřiště.

Mateřská škola pro sluchově postižené má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, pořádá exkurze a žáci jezdí každoročně na školu v přírodě. Mateřská škola pro sluchově postižené má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku.

Ve škole funguje družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí asistent pedagoga, logoped, školní psycholog a speciální pedagog. Adresa školy je Holečkova 4, Praha 5. Zřizovatelem těto školy je MŠMT. Vzdělání na této škole je placené. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 257 323 038.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Mateřská škola pro sluchově postižené
Mateřská škola pro sluchově postižené
Holečkova 4, Praha 5, Praha
Webové stránkyMateřská škola pro sluchově postižené
ŘeditelMgr., Mgr. Václav Chmelíř
ZřizovatelMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Typ zřizovateleStátní správa (MŠMT)
Zprávy školní inspekce