Mateřská škola generála Pattona Dýšina

Mateřská škola generála Pattona Dýšina je v klidné části města. Výhody: přijímá děti mladší 3 let, bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, besídky, sportovní den, plavání a logopedie. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a hřiště.

Mateřská škola generála Pattona Dýšina má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Mateřská škola generála Pattona Dýšina má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku.

Ve škole funguje družina a školní jídelna. Na škole je pro děti logoped. Adresa školy je Na Vyhlídce 266, Dýšina. Obec Dýšina je zřizovatelem této školy. Rodiče dětí platí školné. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 377 945 375.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Mateřská škola generála Pattona Dýšina
Mateřská škola generála Pattona Dýšina
Na Vyhlídce 266, Dýšina, Plzeňský
ŘeditelMgr. Jiří Švolba
ZřizovatelObec Dýšina
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce