Mateřská škola pro sluchově postižené

Mateřská škola pro sluchově postižené leží v klidné části města. Dětem škola poskytuje benefity: autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a plavání. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště. Ve škole funguje družina, školní klub a školní jídelna.

Mateřská škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a vyjíždí s dětmi na školu v přírodě. Mateřská škola pro sluchově postižené má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku.

Na škole je pro děti logoped, školní psycholog, speciální pedagog a asistent pedagoga. Adresa školy je Vsetínská 454, Valašské Meziříčí. Zřizovatelem těto školy je MŠMT. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 571 622 503.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Mateřská škola pro sluchově postižené
Mateřská škola pro sluchově postižené
Vsetínská 454, Valašské Meziříčí, Zlínský
ŘeditelMgr. Antonín Liebel
ZřizovatelMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Typ zřizovateleStátní správa (MŠMT)
Zprávy školní inspekce