Akademické gymnázium

Akademické gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, je v centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, posilovna a hřiště.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD a pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky a učebna informatiky. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, výuka jazyků, keramika, hudební výchova a literárně dramatický kroužek.

Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Štěpánská 22, Praha 1 - Nové Město. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy.

Hodnocení žáků probíhá známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 221 421 933.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Akademické gymnázium
Akademické gymnázium
Štěpánská 22, Praha 1 - Nové Město, Praha
Webové stránkyAkademické gymnázium
ŘeditelPaedDr. Milan Štěrba
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce