Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická je odborná škola, je v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, posilovna, hřiště a herna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a střední škola vyjíždí s studenty na školu v přírodě. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště, bazén a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna praktického vyučování, učebna informatiky a učebna fyziky. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika a technický kroužek.

Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče a navazující připravné kurzy. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Zelený pruh 1294, Praha 4 - Krč. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 244 007 001.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
Zelený pruh 1294, Praha 4 - Krč, Praha
Webové stránkyAkademie řemesel Praha - Střední škola technická
ŘeditelIng. Drahoslav Matonoha
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce