Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: výlety, lyžařský kurz, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole posilovna. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna a knihovna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Resslova 8, Praha 2. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 224 917 774.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše
Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše
Resslova 8, Praha 2, Praha
Webové stránkyČeskoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše
ŘeditelIng. Dagmar Krutská
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce