Českoslovanská akademie obchodní

Českoslovanská akademie obchodní je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium a kombinované studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: výlety, sportovní den, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, lyžařský kurz, knihovna, hřiště a školní dvůr.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a českoslovanská akademie obchodní pořádá pro studenti školu v přírodě.

Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například učebna informatiky a jazyková učebna. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků, turistický kroužek a tanečky.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Resslova 5, Praha 2. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy.

Hodnocení žáků probíhá známkou. Školní telefonní číslo je +420 224 922 228.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Českoslovanská akademie obchodní
Českoslovanská akademie obchodní
Resslova 5, Praha 2, Praha
ŘeditelMgr. Dagmar Blažková
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce