EDUCAnet - gymnázium

EDUCAnet - gymnázium je odborná škola, leží v klidné části města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, lyžařský kurz a hřiště.

EDUCAnet - gymnázium má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze a pořádá pro studenti školu v přírodě. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a sportovní areál. Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna informatiky a knihovna. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, výuka jazyků, přírodovědný kroužek a technický kroužek.

Ve škole funguje družina a školní klub. Děti mohou navštívit navazující připravné kurzy. Přístup na internet je možný přes WiFi. Adresa školy je Roztylská 1860/1, Chodov, Praha 4. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Zřizovatelem soukromé školy je EDUCAnet. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Škole se hradí poplatek za studium, ale žáci mají možnost získat stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 774 073 339.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

EDUCAnet - gymnázium
EDUCAnet - gymnázium
Roztylská 1860/1, Chodov, Praha 4, Praha
Webové stránkyEDUCAnet - gymnázium
ŘeditelMgr. Jakub Pour, MBA
ZřizovatelEDUCAnet, a.s.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce