Evangelická akademie - Střední odborná škola

Evangelická akademie - Střední odborná škola je humanitně zaměřená škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze, evangelická akademie - Střední odborná škola pořádá pro studenti školu v přírodě a má zahradu.

Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je hřiště. Specializované učebny jako například učebna informatiky a knihovna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Hrusická 2537, Praha 4. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Tuto školu zřizuje Českobratrská církev evangelická. Ve škole se hodnotí známkou. Rodiče dětí platí školné.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 272 761 609.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Evangelická akademie - Střední odborná škola
Evangelická akademie - Střední odborná škola
Hrusická 2537, Praha 4, Praha
Webové stránkyEvangelická akademie - Střední odborná škola
ŘeditelMgr. Jitka Jarošová
ZřizovatelČeskobratrská církev evangelická
Typ zřizovateleCírkev
Zprávy školní inspekce