Gymnázium Duhovka

Gymnázium Duhovka je škola s všeobecným zaměřením, leží v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, stáže ve spolupracujících firmách, lyžařský kurz, plavání, bruslení a školní dvůr.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a žáci jezdí každoročně na školu v přírodě. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například učebna výtvarné výchovy, učebna hudební výchovy a jazyková učebna. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, výuka jazyků, informatika, turistický kroužek, rukodělný kroužek a literárně dramatický kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Ortenovo náměstí 1275/34, Praha 7 - Holešovice. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Zřizovatelem soukromé školy je Mgr. Ivana Janečková. Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 241 404 217.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Duhovka
Gymnázium Duhovka
Ortenovo náměstí 1275/34, Praha 7 - Holešovice, Praha
Webové stránkyGymnázium Duhovka
ŘeditelMgr. Petr Hopfinger
ZřizovatelMgr. Ivana Janečková, Ing. Tomáš Janeček
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce