Gymnázium Elišky Krásnohorské

Gymnázium Elišky Krásnohorské je škola s všeobecným zaměřením, je v rušné části města a poskytuje denní studium. Výhody: besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz a hřiště. Součástí školy je i hřiště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, pořádá exkurze a gymnázium Elišky Krásnohorské má zahradu. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, výuka jazyků, hudební výchova a literárně dramatický kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Ohradní 55, Praha 4 - Michle. Střední škola dává vzdělání s maturitou.

Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 241 080 291.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Elišky Krásnohorské
Gymnázium Elišky Krásnohorské
Ohradní 55, Praha 4 - Michle, Praha
Webové stránkyGymnázium Elišky Krásnohorské
ŘeditelMgr. Karel Bednář
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce