Gymnázium Jaroslava Heyrovského

Gymnázium Jaroslava Heyrovského je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, plavání a knihovna. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště, sportovní areál, bazén a posilovna.

Gymnázium Jaroslava Heyrovského má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, knihovna, učebna biologie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy a učebna dějepisu.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova a literárně dramatický kroužek. V zázemí školy je školní jídelna, knihovna a bazén. Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, přes WiFi a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Mezi Školami 2475, Praha 5. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 251 050 211.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Jaroslava Heyrovského
Gymnázium Jaroslava Heyrovského
Mezi Školami 2475, Praha 5, Praha
Webové stránkyGymnázium Jaroslava Heyrovského
ŘeditelRNDr. Vilém Bauer
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce