Gymnázium Klasické Modřany

Gymnázium Klasické Modřany je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, besídky, sportovní den, zahraniční pobyt, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami a knihovna.

Gymnázium Klasické Modřany má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, vyjíždí s studenty na školu v přírodě a pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna dějepisu, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna zeměpisu.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků, keramika, přírodovědný kroužek a turistický kroužek. V zázemí školy je družina a školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Rakovského 3136/II, Praha 4. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Mgr. Lenka Rousková. Žáci jsou hodnoceni známkou. Rodiče dětí platí školné. Škola ovšem dává možnost získat stipendium pro žáky.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 244 402 581.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Klasické Modřany
Gymnázium Klasické Modřany
Rakovského 3136/II, Praha 4, Praha
Webové stránkyGymnázium Klasické Modřany
ŘeditelMgr. Lenka Rousková
ZřizovatelMgr. Lenka Rousková
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce