Gymnázium Opatov

Gymnázium Opatov je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, výlety, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a sportovní kurzy.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, střední škola pořádá exkurze a vyjíždí s studenty na školu v přírodě. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

V zázemí školy je školní jídelna. Přístup na internet je možný přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Konstantinova 1500, Praha 4. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou.

Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 272 941 932.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Opatov
Gymnázium Opatov
Konstantinova 1500, Praha 4, Praha
Webové stránkyGymnázium Opatov
ŘeditelRNDr. Jan Peřina
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce