Gymnázium

Gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, leží v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: výlety, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště a knihovna. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je posilovna, sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna biologie, učebna chemie, učebna informatiky, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy a jazyková učebna.

Gymnázium má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika a keramika. V zázemí školy je školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Na Vítězné pláni 1160, Praha 4. Střední škola dává vzdělání s maturitou.

Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 261 109 611.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Na Vítězné pláni 1160, Praha 4, Praha
Webové stránkyGymnázium
ŘeditelPhDr. Jaroslav Mervínský
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce