Gymnázium

Gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, lyžařský kurz, bruslení, školní dvůr, herna a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a studenti si mohou hrát na školní zahradě. Gymnázium má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, přírodovědný kroužek, turistický kroužek a zdravotnický kroužek. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče a navazující připravné kurzy.

Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je U Libeňského zámku 1, Praha 8. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy.

Ve škole se hodnotí známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 284 821 615.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
U Libeňského zámku 1, Praha 8, Praha
ŘeditelRNDr. Bc. František Kosina
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce