Gymnázium

Gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, lyžařský kurz, školní dvůr a hřiště. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s studenty na exkurze a gymnázium má zahradu. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Specializované učebny jako například učebna biologie, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy, učebna fyziky, učebna chemie, jazyková učebna, učebna informatiky a učebna zeměpisu.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, hudební výchova, informatika, přírodovědný kroužek a zdravotnický kroužek. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Ústavní 400, Praha 8. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 233 554 882.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Ústavní 400, Praha 8, Praha
Webové stránkyGymnázium
ŘeditelRNDr. Helena Štěrbová
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce