Hotelová škola Radlická

Hotelová škola Radlická je odborná škola, je na periferii a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, besídky, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami a mezinárodní spolupráce se školami. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna informatiky, knihovna, učebna praktického vyučování a jazyková učebna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a v učebnách informatiky.

Adresa školy je Radlická 115, Praha 5. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 251 172 110.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Hotelová škola Radlická
Hotelová škola Radlická
Radlická 115, Praha 5, Praha
Webové stránkyHotelová škola Radlická
ŘeditelIng. Milan Novotný
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce