Karlínské gymnázium

Karlínské gymnázium je humanitně zaměřená škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a posilovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a střední škola pořádá exkurze. Specializované učebny jako například učebna biologie, knihovna, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Pernerova 25, Praha 8. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 221 871 414.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Karlínské gymnázium
Karlínské gymnázium
Pernerova 25, Praha 8, Praha
Webové stránkyKarlínské gymnázium
ŘeditelRNDr. Petr Viták
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce