Masarykova střední škola chemická

Masarykova střední škola chemická je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz. Součástí školy je i sportoviště.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna a knihovna. V zázemí školy je školní jídelna.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Křemencova 12, Praha 1. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 222 924 444.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Masarykova střední škola chemická
Masarykova střední škola chemická
Křemencova 12, Praha 1, Praha
ŘeditelIng. Jiří Zajíček
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce