Obchodní akademie Dušní

Obchodní akademie Dušní je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium. Výhody: stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a knihovna. Součástí školy je i sportoviště a posilovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Specializované učebny jako například učebna informatiky a jazyková učebna. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika a výuka jazyků.

Škola dělá pro děti navazující připravné kurzy. Internet je dětem přístupný přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Dušní 7, Praha 1. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 222 317 983.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Obchodní akademie Dušní
Obchodní akademie Dušní
Dušní 7, Praha 1, Praha
Webové stránkyObchodní akademie Dušní
ŘeditelIng. Alena Kocourková
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce