Obchodní akademie Hovorčovická

Obchodní akademie Hovorčovická je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: stipendium, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce a lyžařský kurz. Součástí školy je i sportoviště a hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a jazyková učebna.

Obchodní akademie Hovorčovická má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport.

Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky. Adresa školy je U Vinohradského hřbitova 3, Praha 3. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou hodnoceni známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 286 840 211.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Obchodní akademie Hovorčovická
Obchodní akademie Hovorčovická
U Vinohradského hřbitova 3, Praha 3, Praha
Webové stránkyObchodní akademie Hovorčovická
ŘeditelMgr. Zdeněk Marek
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce