Obchodní akademie

Obchodní akademie je odborná škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody: autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště a knihovna.

Obchodní akademie má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, pořádá exkurze a má zahradu. Obchodní akademie má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Součástí školy je i sportoviště, hřiště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna a knihovna. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika a výuka jazyků.

Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče a navazující připravné kurzy. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a na počítačích ve škole. Adresa školy je Kubelíkova 37, Praha 3. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 222 721 241.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Obchodní akademie
Obchodní akademie
Kubelíkova 37, Praha 3, Praha
Webové stránkyObchodní akademie
ŘeditelMgr. Barbora Smutná
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce