Obchodní akademie Vinohradská

Obchodní akademie Vinohradská je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz.

Obchodní akademie Vinohradská má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je posilovna.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a učebna zeměpisu. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá hudební výchova a keramika. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Vinohradská 38, Praha 2. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 224 255 121.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Obchodní akademie Vinohradská
Obchodní akademie Vinohradská
Vinohradská 38, Praha 2, Praha
Webové stránkyObchodní akademie Vinohradská
ŘeditelRNDr. Milan Macek, CSc.
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce