Pražská taneční konzervatoř a střední odborná škola

Pražská taneční konzervatoř a střední odborná škola je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, lyžařský kurz, plavání, školní dvůr a hřiště.

Pražská taneční konzervatoř a střední odborná škola má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, pořádá exkurze a vyjíždí s studenty na školu v přírodě. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Součástí školy je i sportoviště, hřiště a sportovní areál. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, knihovna a učebna hudební výchovy. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika a tanečky.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Laudova 1024/10, Praha 6 - Řepy. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Mgr. Jana Dyršmídová. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně a známkou.

Škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 251 627 089.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Pražská taneční konzervatoř a střední odborná škola
Pražská taneční konzervatoř a střední odborná škola
Laudova 1024/10, Praha 6 - Řepy, Praha
Webové stránkyPražská taneční konzervatoř a střední odborná škola
ŘeditelMgr. Karel Mika
ZřizovatelMgr. Jana Dyršmídová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce