Škola Kavčí hory - Mateřská škola

Škola Kavčí hory - Mateřská škola je odborná škola, je v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště a knihovna. Součástí školy je i sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál.

Škola Kavčí hory - Mateřská škola má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. Škola Kavčí hory - Mateřská škola má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna praktického vyučování a učebna výtvarné výchovy. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je hudební výchova, keramika a výuka jazyků.

V zázemí školy je družina a školní jídelna. Škola dělá pro děti navazující připravné kurzy. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a na počítačích ve škole. Adresa školy je K Sídlišti 840, Praha 4. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Městská část Praha 4 je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 241 090 230.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Škola Kavčí hory - Mateřská škola
Škola Kavčí hory - Mateřská škola
K Sídlišti 840, Praha 4, Praha
ŘeditelMgr. Helena Pondělíčková
ZřizovatelMěstská část Praha 4
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce