Střední odborná škola

Střední odborná škola je jazyková škola, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody: výlety, mezinárodní spolupráce se školami a hřiště. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například učebna informatiky, učebna dějepisu a učebna hudební výchovy.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Střední odborná škola má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, výuka jazyků, hudební výchova, literárně dramatický kroužek a zdravotnický kroužek. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a na počítačích ve škole. Adresa školy je Drtinova 3, Praha 5 - Smíchov.

Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Školní telefonní číslo je +420 257 323 577.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola
Střední odborná škola
Drtinova 3, Praha 5 - Smíchov, Praha
Webové stránkyStřední odborná škola
ŘeditelPaedDr. Pavla Nedomová
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce