Střední odborné učiliště kadeřnické

Střední odborné učiliště kadeřnické je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: bezbariérový přístup, stipendium, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách a mezinárodní spolupráce se školami. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště.

Střední odborné učiliště kadeřnické má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a knihovna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky. Adresa školy je Karlínské náměstí 8, Praha 8 - Karlín.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 241 440 423.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborné učiliště kadeřnické
Střední odborné učiliště kadeřnické
Karlínské náměstí 8, Praha 8 - Karlín, Praha
Webové stránkyStřední odborné učiliště kadeřnické
ŘeditelMgr. Jan Cigánik
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce