Střední odborné učiliště

Střední odborné učiliště je odborná škola, je v širším centru města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, lyžařský kurz, školní dvůr a hřiště.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, pořádá exkurze a studenti si mohou hrát na školní zahradě. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště a posilovna.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika a výuka jazyků. V zázemí školy je školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Pod Klapicí 11, Praha 5 - Radotín. Střední vzdělání je zakončeno zkouškou a po jejím absolvování dostane student výuční list. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium.

Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 257 899 901.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborné učiliště
Střední odborné učiliště
Pod Klapicí 11, Praha 5 - Radotín, Praha
Webové stránkyStřední odborné učiliště
ŘeditelIng. Václav Hejda
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce