Střední průmyslová škola dopravní

Střední průmyslová škola dopravní je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, sportovní kurzy a knihovna.

Střední průmyslová škola dopravní má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště a posilovna.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu, knihovna a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, výuka jazyků, technický kroužek, klub mladého diváka a fotografický kroužek.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Masná 18, Praha 1. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou.

Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 222 315 470.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola dopravní
Střední průmyslová škola dopravní
Masná 18, Praha 1, Praha
Webové stránkyStřední průmyslová škola dopravní
ŘeditelIng. Josef Ineman
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce