Střední průmyslová škola dopravní

Střední průmyslová škola dopravní je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a střední škola pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště a posilovna.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a knihovna. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků, keramika, literárně dramatický kroužek a technický kroužek. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Plzeňská 298, Praha 5. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Dopravní podnik hl.m.Prahy. Ve škole se hodnotí známkou. Škola nabízí stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 224 190 031.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola dopravní
Střední průmyslová škola dopravní
Plzeňská 298, Praha 5, Praha
Webové stránkyStřední průmyslová škola dopravní
ŘeditelIng. František Novotný
ZřizovatelDopravní podnik hl.m.Prahy, akciová společnost
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce