Střední průmyslová škola elektrotechnická

Střední průmyslová škola elektrotechnická je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, besídky, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, pořádá exkurze a žáci jezdí každoročně na školu v přírodě. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, výuka jazyků a technický kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Ječná 30, Praha 2. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 224 941 469.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola elektrotechnická
Střední průmyslová škola elektrotechnická
Ječná 30, Praha 2, Praha
Webové stránkyStřední průmyslová škola elektrotechnická
ŘeditelIng. Bc. et Bc. Ondřej Mandík ING-PAED IGIP
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce