Střední průmyslová škola grafická

Střední průmyslová škola grafická je odborná škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, výlety, sportovní den, zahraniční pobyt, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

Střední průmyslová škola grafická má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s studenty na exkurze a pořádá pro studenti školu v přírodě. Pro sportující děti je ve škole hřiště.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, knihovna, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče a navazující připravné kurzy.

Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Hellichova 22, Praha 1. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 257 312 390.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola grafická
Střední průmyslová škola grafická
Hellichova 22, Praha 1, Praha
Webové stránkyStřední průmyslová škola grafická
ŘeditelIng. Radek Blahák
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce