Střední průmyslová škola oděvního návrhářství oděvní

Střední průmyslová škola oděvního návrhářství oděvní je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, plavání a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici keramika.

Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Jablonského 3, Praha 7. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 266 710 944.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola oděvního návrhářství oděvní
Střední průmyslová škola oděvního návrhářství oděvní
Jablonského 3, Praha 7, Praha
Webové stránkyStřední průmyslová škola oděvního návrhářství oděvní
ŘeditelIng. Marta Chvojková
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce