Střední průmyslová škola sdělovací techniky

Střední průmyslová škola sdělovací techniky je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, besídky, výlety, lyžařský kurz, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, knihovna a hřiště.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a posilovna.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, tanečky a technický kroužek. Internet je dětem přístupný na počítačích ve škole, přes WiFi a v učebnách informatiky. Adresa školy je Panská 3, Praha 1.

Střední škola dává vzdělání s maturitou. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 221 002 111.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola sdělovací techniky
Střední průmyslová škola sdělovací techniky
Panská 3, Praha 1, Praha
Webové stránkyStřední průmyslová škola sdělovací techniky
ŘeditelIng. Luděk Šnajdar
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce