Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára

Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára je odborná škola, je v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště, knihovna a školní dvůr.

Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze a má zahradu. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, učebna fyziky, učebna chemie, učebna biologie, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, keramika, literárně dramatický kroužek a technický kroužek. V zázemí školy je školní jídelna. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Družstevní ochoz 3, Praha 4. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 261 213 904.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára
Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára
Družstevní ochoz 3, Praha 4, Praha
Webové stránkyStřední průmyslová škola stavební Josefa Gočára
ŘeditelIng. Bc. Tomáš Langer
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce