Střední průmyslová škola strojnická

Střední průmyslová škola strojnická je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, bruslení, posilovna, knihovna a školní dvůr.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a střední průmyslová škola strojnická pořádá pro studenti školu v přírodě.

Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště, posilovna, ledová plocha a sportovní areál. Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků a technický kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Betlémská 4, Praha 1 - Staré Město. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Školní telefonní číslo je +420 222 221 403.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola strojnická
Střední průmyslová škola strojnická
Betlémská 4, Praha 1 - Staré Město, Praha
Webové stránkyStřední průmyslová škola strojnická
ŘeditelIng. Miroslav Žilka, CSc.
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce