Střední škola gastronomická a hotelová

Střední škola gastronomická a hotelová je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium a kombinované studium. Dětem škola poskytuje benefity: stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a posilovna.

Specializované učebny jako například knihovna, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici výuka jazyků. Přístup na internet je možný na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Vrbova 1233, Praha 4 - Braník. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Ing. Tomáš Kadlec. Hodnocení žáků probíhá známkou. Škola nabízí stipendium.

Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 241 001 711.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola gastronomická a hotelová
Střední škola gastronomická a hotelová
Vrbova 1233, Praha 4 - Braník, Praha
Webové stránkyStřední škola gastronomická a hotelová
ŘeditelPhDr. Karel Vratišovský, MBA
ZřizovatelIng. Tomáš Kadlec
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce