Střední škola Karlínská ekonomická

Střední škola Karlínská ekonomická je humanitně zaměřená škola, leží v centru města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, plavání, lyžařský kurz a herna. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a posilovna.

Střední škola Karlínská ekonomická má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a pořádá pro studenti školu v přírodě.

Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a knihovna. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný přes WiFi a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Kollárova 5, Praha 8. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 222 333 312.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola Karlínská ekonomická
Střední škola Karlínská ekonomická
Kollárova 5, Praha 8, Praha
Webové stránkyStřední škola Karlínská ekonomická
ŘeditelMgr. Petr Žák
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce