Střední škola knižní kultury

Střední škola knižní kultury je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: besídky, výlety, spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, lyžařský kurz a knihovna. Součástí školy je i sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například učebna informatiky a jazyková učebna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s studenty na exkurze a střední škola vyjíždí s dětmi na školu v přírodě. Střední škola knižní kultury má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici literárně dramatický kroužek. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky. Adresa školy je Perunova 975/6, Praha 3. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Barvič a Novotný.

Ve škole se hodnotí známkou. Vzdělání na této škole je placené. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 222 365 856.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola knižní kultury
Střední škola knižní kultury
Perunova 975/6, Praha 3, Praha
Webové stránkyStřední škola knižní kultury
ŘeditelPhDr. Alice Krýžová, Ph.D.
ZřizovatelBarvič a Novotný, spol. s r.o.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce