Střední škola MICHAEL reklamní umělecké tvorby

Střední škola MICHAEL reklamní umělecké tvorby je odborná škola, je v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: stipendium, výlety, sportovní den, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, lyžařský kurz a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a střední škola MICHAEL reklamní umělecké tvorby má zahradu. Střední škola MICHAEL reklamní umělecké tvorby má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna výtvarné výchovy, učebna praktického vyučování, učebna informatiky, knihovna a jazyková učebna. Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče.

Přístup na internet je možný přes WiFi. Adresa školy je Machkova 1646/II, Praha 4. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Zřizovatelem soukromé školy je Michael Art School.

Hodnocení žáků probíhá známkou. Rodiče dětí platí školné, ale žáci mají možnost získat stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 267 910 638.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola MICHAEL reklamní umělecké tvorby
Střední škola MICHAEL reklamní umělecké tvorby
Machkova 1646/II, Praha 4, Praha
Webové stránkyStřední škola MICHAEL reklamní umělecké tvorby
ŘeditelIng. Monika Hrubešová
ZřizovatelMichael Art School, spol. s r.o.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce