Střední škola obchodní

Střední škola obchodní je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, knihovna a hřiště.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a studenti si mohou hrát na školní zahradě. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Pro sportující děti je ve škole posilovna, sportoviště a hřiště.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, učebna praktického vyučování a jazyková učebna. Děti mohou navštívit navazující připravné kurzy. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Belgická 29, Praha 2. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy.

Školní telefonní číslo je +420 224 257 859.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola obchodní
Střední škola obchodní
Belgická 29, Praha 2, Praha
Webové stránkyStřední škola obchodní
ŘeditelIng. Ivo Krajíček
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce