Střední škola TRIVIS veřejnoprávní prevence kriminality krizového řízení Praha

Střední škola TRIVIS veřejnoprávní prevence kriminality krizového řízení Praha je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: stipendium, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s studenty na exkurze a žáci jezdí každoročně na školu v přírodě. Střední škola TRIVIS veřejnoprávní prevence kriminality krizového řízení Praha má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Hovorčovická 1281, Praha 8 - Kobylisy. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je TRIVIS. Žáci jsou hodnoceni známkou. Vzdělání na této škole je placené, ale žáci mají možnost získat stipendium. Školní telefonní číslo je +420 233 543 233.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola TRIVIS veřejnoprávní prevence kriminality krizového řízení Praha
Střední škola TRIVIS veřejnoprávní prevence kriminality krizového řízení Praha
Hovorčovická 1281, Praha 8 - Kobylisy, Praha
Webové stránkyStřední škola TRIVIS veřejnoprávní prevence kriminality krizového řízení Praha
ŘeditelMgr. Jiří Fuchs
ZřizovatelTRIVIS, a.s.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce