Střední škola umělecká a řemeslná

Střední škola umělecká a řemeslná je odborná škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, bruslení, plavání, lyžařský kurz a hřiště.

Střední škola umělecká a řemeslná má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s studenty na exkurze, pořádá pro studenti školu v přírodě a součástí školy je zahrada.

Střední škola umělecká a řemeslná má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna informatiky, učebna fyziky, jazyková učebna, knihovna, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků, keramika, literárně dramatický kroužek, technický kroužek, turistický kroužek, rukodělný kroužek a fotografický kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je Nový Zlíchov 1, Praha 5. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Škola nabízí stipendium. Školní telefonní číslo je +420 251 554 547.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola umělecká a řemeslná
Střední škola umělecká a řemeslná
Nový Zlíchov 1, Praha 5, Praha
Webové stránkyStřední škola umělecká a řemeslná
ŘeditelIng. Jana Porvichová, Ph.D.
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce