Střední umělecká škola textilních řemesel

Střední umělecká škola textilních řemesel je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, spolupráce s firmami, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a knihovna.

Střední umělecká škola textilních řemesel má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna praktického vyučování a učebna výtvarné výchovy.

Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je U Půjčovny 9, Praha 1. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 224 213 538.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední umělecká škola textilních řemesel
Střední umělecká škola textilních řemesel
U Půjčovny 9, Praha 1, Praha
Webové stránkyStřední umělecká škola textilních řemesel
ŘeditelIng. Ivana Hýblová
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce