Střední uměleckoprůmyslová škola

Střední uměleckoprůmyslová škola je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, školní dvůr, hřiště a knihovna. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a bazén.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu a učebna praktického vyučování.

Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi a v učebnách informatiky. Adresa školy je Žižkovo náměstí 1, Praha 3. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 222 728 255.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední uměleckoprůmyslová škola
Střední uměleckoprůmyslová škola
Žižkovo náměstí 1, Praha 3, Praha
Webové stránkyStřední uměleckoprůmyslová škola
ŘeditelMgr. Pavel Kovářík
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce