Vyšší odborná škola ekonomických studií

Vyšší odborná škola ekonomických studií je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody: výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště a knihovna. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště a posilovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze a střední škola vyjíždí s dětmi na školu v přírodě. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport.

V zázemí školy je školní jídelna. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Podskalská 10, Praha 2. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 224 919 990.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Vyšší odborná škola ekonomických studií
Vyšší odborná škola ekonomických studií
Podskalská 10, Praha 2, Praha
Webové stránkyVyšší odborná škola ekonomických studií
ŘeditelIng. Milan Chmelař
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce