Gymnázium J. V. Jirsíka

Gymnázium J. V. Jirsíka je škola s všeobecným zaměřením, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, výlety, sportovní den, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, vyjíždí s studenty na školu v přírodě, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Součástí školy je i sportoviště, hřiště a posilovna.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy, učebna biologie, učebna chemie a učebna fyziky. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, přírodovědný kroužek, technický kroužek, turistický kroužek a rukodělný kroužek.

Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Fráni Šrámka 23, České Budějovice. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Jihočeský kraj je zřizovatelem této školy.

Ve škole se hodnotí známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 387 422 640.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium J. V. Jirsíka
Gymnázium J. V. Jirsíka
Fráni Šrámka 23, České Budějovice, Jihočeský
Webové stránkyGymnázium J. V. Jirsíka
ŘeditelRNDr. Jaroslav Pustina
ZřizovatelJihočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce