Gymnázium

Gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, je v centru města a poskytuje denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, lyžařský kurz a bruslení. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je hřiště, ledová plocha a sportovní areál.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a střední škola pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna hudební výchovy, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna dějepisu.

Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Masarykova 183, Milevsko. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Jihočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 382 521 242.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Masarykova 183, Milevsko, Jihočeský
ŘeditelMgr. Petr Barda
ZřizovatelJihočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce